Garance doručení do 60 minut! ❤️
Značka: Adra

Tvoje káva pomáhá - ADRA

Neohodnoceno
20 Kč

20 Kč pro nadaci ADRA na pomoc seniorům

Kategorie: Káva

 TRDLOKAFE ROZVOZ POMÁHÁ! 

Tato doba je velmi těžká. Ukazuje se, jak moc jsme zranitelní. A taky jak je důležité, abychom si vzájemně pomáhali a byli k sobě solidární. Dlouho jsme přemýšleli, jak můžeme pomoct i my. Pak nás oslovila nadace Adra a společně jsme se rozhodli pomoci těm, pro které je koronavirus nejnebezpečnější - seniorům. 

Na každou kávu v našich vytuněných autech (která teď brázdí okolí Brna a ve kterých naši baristé připravují kávu na objednání až u vás před domem) si tak od teď můžete za 20 Kč nechat nalepit srdíčko s nápisem TVOJE KÁVA POMÁHÁ. My pak vše, co se nám touto cestou podaří vybrat, pošleme Adře.

Adra má spoustu dobrovolníků, kteří za seniory každý den jezdí, vozí jim nákupy, rozváží jim roušky a další zdravotní potřeby a pomáhají jim, jak jen to jde  se vším, co je potřeba. Starají se o to, aby ty roztomilé babičky a dědečci měli důvod usmívat se pořád od ucha k uchu. Když pro Adru vybereme balík peněz, zvládne pomoct mnohem více lidem!  Spousta malých pomocí v součtu dělá obrovskou pomoc a my tak teď společně dokážeme přispět ke zdraví a v mnoha případech i zachránit životy těm, kteří to opravdu potřebují.

Tak co, půjdete do toho s námi?

Máme vás rádi! ❤️

www.adra.cz