Garance doručení do 60 minut! ❤️
Novinka
Značka: Pellini

Ledové Trdlokafe Latte Regular

15 hodnocení
89 Kč 109 Kč od 89 Kč
Síla kávy
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

600 ml. Dokonale našlehaný ledový kávový krém s příchutí a famózní šlehačka.

Kategorie: Ledové kávy

Bez zbytečných řečí to nejlepší, co jsme kdy vymysleli. Opravdu. Ledové Latte od Trdlokafe je produkt vyladěný k naprosté dokonalosti. Začali jsme s ním v roce 2016. Od té doby ho neustále vylepšujeme. Vzpomínáte ještě na osvěžující, hustou kávovou pěnu, kterou dochucujeme kombinacemi příchutí, které k ní parádně ladí? Letos jsme k ní přidali šlehačku. Ta kávu ještě zjemní, je to opravdová symfonie na jazyku!

Základem je naprosto precizně připravené espresso. Vy si navíc můžete zvolit jeho sílu. Tedy, zda tam chcete jeden shot, nebo dva. Espresso se spolu s mlékem a příchutí našlehá v našich unikátních šlehačích v hustou kávovou pěnu. Když pak otočíme shaker vzhůru nohama, nevyteče. Až takhle je hustá. Dokonce jsme museli hledat dost silná brčka. Tenkými to nešlo pít. :) To vše podtržené čokoládovým toppingem a s tou nejlahodnější šlehačkou s kousky dané příchutě! Neskutečná věc!

Když jsme vymýšleli tento nápoj a poté ho rok za rokem zdokonalovali, měli jsme jasno. Musí být unikátní. Lepší, než cokoliv jiného. Musí osvěžovat. A hrát na jazyku podobně, jako ten nejlepší orchestr na koncertu. Ptali jsme se našich zákazníků. A pak zkoušeli, zkoušeli a zkoušeli. Až vzniklo něco, o čem ještě hodně uslyšíme. Ledové Trdlokafe Latte. Ochutnejte.

Baristé v Trdlokafe jsou na přípravu espressa trénování dlouhé desítky hodin, aby Vám byli schopni připravit espresso, které bude opravdovým zážitkem. A navíc - my v Trdlokafe nejsme jen prodejci špičkových produktů. Ale jsme lidé, jejichž posláním je dělat druhým lidem radost a zlepšovat jim den. Vyzkoušejte naše espresso a nechte se nakazit skvělou náladou našich lidí. Těšíme se na Vás! ❤️

Na výběr je:

dle síly kávy:

  • single shot - 8,5 g kávy
  • double shot - 16 g kávy

dle příchuti:

  • karamel
  • lískový oříšek
  • banán
  • kokos
  • ostružina
  • Regular - bez příchuti