Garance doručení do 60 minut! ❤️
Značka: Pellini

Espresso Lungo

2 hodnocení
59 Kč 49 Kč 79 Kč 69 Kč od 49 Kč
Síla kávy
Množství
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Espresso s větším množstvím vody.

Kategorie: Káva

Lungo není espresso, které se nechá déle téct! Poctivě Vám k espressu dáme konvičku s horkou vodou, abyste si ho upravili dle své chuti! K dispozici jako single nebo double shot a také s mlékem.

Espresso Lungo je nápoj, který vychází z espressa. To je totiž základním nápojem italského způsobu kávy.

Lungo je vlastně espresso s větším množstvím vody. Není tak silné a tak se hodí zejména těm, kterým vadí silná chuť a aroma espressa. Je to alternativa vídeňské kávy, která se u nás dřív hojně pila.

Většina kaváren Vám ho připraví tak, že nechá déle téct extrakci. Ta má správně téct přibližně 23 sekund. Pak už se totiž do vody extrahují dřevnaté látky, které způsobují jeho hořkost, a navíc nejsou vůbec zdravé. Vše, co v espressu má být, se extrahovalo právě během těch 23 sekund.

My tedy děláme Lungo správně. Dostanete espresso ve větším kelímku. A k němu konvičku s horkou vodou, kterou si můžete espresso sami dolít tak, jak to máte rádi. To je totiž jediný správný způsob přípravy Lunga.

Baristé v Trdlokafe jsou na přípravu všech nápojů trénování dlouhé desítky hodin, aby Vám byli schopni připravit Lungo, které bude opravdovým zážitkem. A navíc - my v Trdlokafe nejsme jen prodejci špičkových produktů. Ale jsme lidé, jejichž posláním je dělat druhým lidem radost a zlepšovat jim den. Vyzkoušejte naše espresso a nechte se nakazit skvělou náladou našich lidí. Těšíme se na Vás! ❤️

Na výběr je:

dle síly kávy:

  • single shot - 8,5 g kávy
  • double shot - 16 g kávy

dle množství:

  • bez mléka
  • s mlékem

Vždy navíc dostanete konvičku s horkou vodou, abyste si kávu dolili do velikosti, v jaké ji máte rádi.